Reference

Co o mně a mých službách napsali klienti...

Markéta Pešulová

Jsem nadšená ze spolupráce s Veronikou. Velmi oceňuji, že respektuje mé tempo, ve svých doporučeních jednak zohledňuje mé zvyklosti, ale také mi dává tipy a doporučení ke změnám, včetně konkrétních postupů. Skvělá je i možnost konzultace s dalšími ověřenými specialisty v oblasti fyzioterapie, fitness a psychologie, které Veronika v rámci svého programu umožňuje.

Dita Zemanová

Před pár lety byla mé dceři zjištěna vzácná intolerance histaminu, která měla negativní vliv na její zdraví. Bylo potřeba nasadit přísnou dietu. Vzhledem k neobvyklosti intolerance a věku dítěte bylo velmi složité sestavit jídelníček. Setkala jsem se se spoustou "poradců", kteří nevěděli. Až paní Matoušová byla ihned v obraze, uklidnila nás a sestavila nám jídelníček na míru, čímž nám neuvěřitelně pomohla. Mohli jsme začít s dietou a výsledky byly viditelné brzy. Jsem paní Matoušové velmi vděčná a vždy budu. Protože když Vám někdo pomůže k uzdravení a ještě je u toho vždy tak milý a usměvavý, je to úžasné. Vřele a ráda jí všem doporučuji a přeji jí hodně štěstí.

Vašek M.

Pokud hledáte výživového poradce se službou all inclusive, tak Verča je to pravé. Recepty, rady a kontinuální poradenství, které je 100% funkční.

Luděk Ekstein

Velmi doporučuji! Žádné extrémní a hloupé diety. Naopak přátelský přístup. Pokud si člověk dá říct, a poslechne, tak výsledky se dostaví. Sám to vím!

Tereza M.

Verča vás už na první schůzce přesvědčí o své odbornosti a hezkém vztahu ke své práci i klientům. Pozorně si vás vyslechne a provede celým procesem k vytoužené změně. Mě naučila, jak se správně stravovat, nehladovět a zároveň říct sbohem chuti na sladké. Pro mě a mého přítele vytvořila jídelníček, který vyhovuje nám oběma.